Ota yhteyttä Metson venttiiliasiantuntijoihin

Myynti, Vantaa

Jyrki Koskela
Head of Sales & Service, Finland & Baltics

Puh. + 358 20 483 6016

jyrki.koskela@metso.com

 

 

Marko Lindeman
Sales Director

Puh. +358 20 483 6008

marko.lindeman@metso.com

 

 

Niina Luoma
Sales & Marketing Assistant

Puh. +358 20 483 6015

niina.luoma@metso.com

 

 

Tuomo Waljus
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6004

tuomo.waljus@metso.com

 

 

Janne Viljamaa
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6040

janne.viljamaa@metso.com

 

 

Osmo Horppu
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6203

osmo.horppu@metso.com

 

 

Olli-Pekka Repo
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6073

olli.repo@metso.com

 

 

Jukka Jernström
Technical Sales Manager

Puh. +358 20 483 5639

jukka.jernstrom@metso.com

 

 

Tommi Martikainen
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6068

tommi.martikainen@metso.com

 

 

Eeva Vistbacka
Technical Sales Engineer

Puh. +358 20 483 6014

eeva.vistbacka@metso.com

 

 

Erja Käsnänen
Technical Sales Engineer

Puh. +358 204 83 6001

erja.kasnanen@metso.com

 

 

Tampere

Tommi Penttilä
Sales Manager

Puh. +358 20 483 8360

tommi.penttila@metso.com

 

 

Ilpo Kuusela
Sales Manager

Puh. +358 20 483 8568

ilpo.kuusela@metso.com

 

 

Petri Reponen
Sales Manager

Puh. +358 20 483 8566

petri.reponen@metso.com

 

 

Oulu

Veli-Pekka Meriläinen
Sales Manager

Puh. +358 20 483 3815

veli-pekka.merilainen@metso.com

 

 

Kemi

Kari Rimpisalo
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6230

kari.rimpisalo@metso.com

 

 

Lappeenranta

Ossi Uronen
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6240

ossi.uronen@metso.com

 

 

Rauma

Kai Heinilä
Sales Manager

Puh. +358 20 483 6220

kai.heinila@metso.com

 

 

Tilausten käsittely
Vantaa

Ulla Ljungberg
Sales Coordinator

Puh. +358 20 483 2222

ulla.ljungberg@metso.com

 

 

Marja Kaakko
Sales Coordinator

Puh. +358 20 483 6033

marja.kaakko@metso.com

 

 

Soile Tervo
Sales Coordinator

Puh. +358 20 483 6057

soile.tervo@metso.com

 

 

Huolto
Vantaa

Jukka Kärkkäinen
Logistics Manager

Puh. +358 20 483 6075

jukka.h.karkkainen@metso.com

 

 

Tuula Repo
Service Coordinator

Puh. +358 20 483 6048

tuula.repo@metso.com

 

 

Jämsänkoski

Markus Oksjärvi
Service Supervisor

Puh. +358 20 483 6210

markus.oksjarvi@metso.com

 

  

Tommi Aarnio
Service Technician

Puh. +358 20 484 4464

tommi.arnio@metso.com

 

 

Rauma

Joni Hukkanen
Service Supervisor

Puh. +358 20 483 6080

joni.hukkanen@metso.com

 

 

Vesa Lindström
Service Technician

Puh. +358 20 483 6067

vesa.lindström@metso.com

 

 

Tomi Lehtimäki
Service Technician

Puh. +358 20 483 6049

tomi.lehtimaki@metso.com

 

 

Pietarsaari

Patrik Pesola
Service Engineer

Puh. +358 20 483 6090

patrik.pesola@metso.com

 

 

Lappenranta

Jyrki Vilkko
Service Execution Manager

Puh. +358 20 483 6023

jyrki.vilkko@metso.com

 

 

Jani Leppänen
Service Technician

Puh. +358 20 483 2352

jani.leppanen@metso.com

 

 

Juha Liimatta
Service Technician

Puh. +358 20 483 6064

juha.liimatta@metso.com

 

 

Vesa Raunila
Service Technician

Puh. +358 20 483 6047

vesa.raunila@metso.com

 

 

Mikko Ritari
Service Engineer

Puh. +358 20 483 6051

mikko.ritari@metso.com

 

 

Tero Saarentaa
Service Technician

Puh. +358 20 483 3203

tero.sarentaa@metso.com

 

 

Vesa Raunila
Service Technician

Puh. +358 20 483 6047

vesa.raunila@metso.com

 

 

Seppo Lappalainen
Service Technician

Puh. +358 20 483 6046

seppo.lappalainen@metso.com

 

 

Kemi

Aki Pränni
Service Supervisor

Puh. +358 20 483 3086

 

 

 

Kari Arponen
Service Technician

Puh. +358 20 483 6010

kari.arponen@metso.com