Informacje prasowe
Opublikowany Apr 21, 2008 13:31 +1 GMT
Barbara Marcol

Pokaz maszyn ROAD SHOW 2008 – wielki sukces Metso Minerals

W odpowiedzi na duże zainteresowanie maszynami Metso Minerals, firma zdecydowała się umożliwić wszystkim zainteresowanym zobaczenie z bliska swoich maszyn, organizując w dniu 17 kwietnia 2008 pokaz maszyn ROAD SHOW 2008.
Pokaz miał miejsce w ramach VIII Konferencji Kruszywa Mineralne w Szklarskiej Porębie wspólnie organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa we Wrocławiu, Politechnikę Wrocławską - Instytut Górnictwa oraz Metso Minerals (Poland) Sp. z o.o.. Pokaz odbył się na terenie Kopalni Bazaltu „Grabiszyce” należącej do firmy INK Sp. z o.o., która od dawna znajduje się w gronie kluczowych klientów Metso Minerals (Poland) Sp. z o.o. i jest cenionym na rynku producentem kruszyw. Prezentowane były maszyny pod znaną i cenioną w świecie marką Nordberg, zarówno stacjonarne takie jak kruszarki stożkowe z serii HP i GP jak i maszyny mobilne oraz największy w Polsce przewoźny na podwoziu kołowym zakład kruszenia wstępnego NW110 zasilany z sieci energetycznej.

Organizacja pokazu miała również na celu przybliżenie uczestnikom najnowocześniejszego sprzętu i technologii z zakresu produkcji kruszyw. Posiadanie takiej wiedzy jest pożądane we wszystkich zakładach wydobywczych i przeróbczych aby zapewnić ich stały rozwój, zwiększanie wydajności, podnoszenie jakości produktu i bezpieczeństwa pracy.

Po krótkim powitaniu przez gospodarzy pokazu, uczestnicy mieli możliwość zobaczenia całego zakładu stacjonarnego oraz maszyn na podwoziach gąsienicowych i kołowych podczas pracy. Następnie, gdy zakończyła się prezentacja pracy maszyn, istniała możliwość podejścia do maszyn i zapoznania się z nimi z bliska. Przez cały okres pobytu na terenie kopalni oraz w trakcie konferencji przedstawiciele firmy Metso Minerals służyli fachową pomocą udzielając odpowiedzi i wyjaśnień technicznych wszystkim pragnącym poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

Pokaz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem klientów i potencjalnych klientów. Łącznie maszyny Metso Minerals oglądało ponad 200 osób z całego kraju oraz kilku gości z zagranicy. Byli to zarówno uczestnicy konferencji Kruszywa Mineralne jak i dodatkowo zaproszeni przez Metso Minerals (Poland) Sp. z o.o. goście oraz grupa studentów z Wydziału Górnictwa Politechniki Wrocławskiej. Po zakończeniu pokazu firma Metso Minerals (Poland) Sp. z o.o. otrzymała wiele pozytywnych opinii, które zwracały uwagę na dobrą organizację i profesjonalne podejście do każdego klienta oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć techniki w maszynach.

Po pokazie firma Metso Minerals (Poland) Sp. z o.o. zaprosiła uczestników na przyjęcie grilowe Metso Grill Party, podczas którego można było w miłej, luźnej atmosferze wymieniać się wrażeniami z pokazu.

Metso jest globalną korporacją inżynieryjno-technologiczną, której sprzedaż netto w 2007 r. wyniosła około 6 miliardów euro. Prawie 27 000 pracowników korporacji w ponad 50 krajach obsługuje klientów w branży celulozowo-papierniczej, przeróbki kruszyw i minerałów, energetycznej, oraz w innych wybranych sektorach przemysłu.
www.metso.com

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z:
Barbara Marcol, Koordynator ds. Zakupów i Sprzedaży, Metso Minerals (Poland) Sp. z o.o., tel.: 032 78 14 759, e-mail: barbara.marcol@metso.com

DrukujDrukuj
Contact us

   
  » Mapa serwisu  » Informacje prawne  » Znaki towarowe   Copyright 2008 Metso Corporation