Local websites

 
 
Sale
Promocja Metso na części zamienne - stale wspieramy Państwa pracę

Promocja Metso na części zamienne - stale wspieramy Państwa pracę

Witamy na stronie internetowej promocji części zamiennych Metso! Strona ta uruchamia kampanię promocyjną określonych części zamiennych i dotyczy części w bardzo atrakcyjnych cenach.

Firma Metso jest w pełni zaangażowana w najlepszej jakości wsparcie serwisowe swoich klientów. Na świecie pracuje ponad 35 tysięcy kruszarek Metso co sprawia, że mamy najbardziej ugruntowaną pozycję w branży. Równocześnie z rozszerzaniem ilości pracujących nowych maszyn Metso, dostarczamy także szeroką gamę oryginalnych części zamiennych do tak zwanych „modeli klasycznych”, czyli starszych typów maszyn, które nie znajdują się już w bieżącym portfelu produktowym, ale pracują u klientów i wymagają serwisowania.

Być może wciąż pracuje u Państwa jeden lub więcej z naszych „modeli klasycznych”? Jeżeli tak, warto zapoznać się z tą stroną, gdyż mogą tu Państwo znaleźć części zamienne do swoich maszyn w bardzo atrakcyjnych cenach!

Sukcesywnie przesuwamy takie części z pozycji magazynowanych do pozycji wykonywanych na zamówienie i w związku z tym wysprzedajemy je przez określony okres czasu lub do wyczerpania zapasów po niezwykle konkurencyjnych cenach. Po zakończeniu tej kampanii promocyjnej będą Państwo mogli w dalszym ciągu kupować te części, jednak będą one już wykonywane na zamówienie.

Załączamy listę części objętych kampanią wraz z cenami. Prosimy o zapoznanie się z nią i jeżeli znajdą Państwo coś interesującego dla siebie, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów i sprawdzenia kompatybilności. „Kto pierwszy, ten ...” zostanie obsłużony w pierwszej kolejności - prosimy o kontakt z naszym lokalnym biurem w celu sprawdzenia kompatybilności interesujących Państwa części i złożenie zamówienia.

...

Jeżeli są Państwo zainteresowani innym sprzętem prosimy o informację, abyśmy mogli razem sprawdzić co Metso może zaoferować i jak możemy Państwu służyć pomocą.

Niniejsza oferta jest ważna do 31.12.2010 r. lub do wyczerpania zapasów. Ceny za sztukę są cenami ex-works i nie zawierają kosztów transportu oraz innych opłat. Oferta jest ważna tylko na obszarze Unii Europejskiej.


Osoba do kontaktu w Metso Polska
Jacek Ligus
Personal phone: +48 601 719 460
Personal email: jacek.ligus@metso.com