Metso Campaigns Pompy Sala VS

Korzyści

Projekt

Wysoka sprawność. Zaprojektowane do najbardziej wymagających aplikacji w przemyśle przetwórstwa minerałów.

Prosty serwis

Wytrzymałe części zużywające się.

Globalne doświadczenia, lokalne wsparcie

Nasza firma składa się z ekspertów w dziedzinie pomp i przetwórstwa zlokalizowanych w ponad 60 krajach na całym świecie.

 

Historia

Firma Metso Outotec zajmuje się produkcją pomp szlamowych od ponad 100 lat. Założona w Szwecji, powstała z połączenia firm Denver oraz Sala. Pompy wirowe były projektowane dla zakładów flotacyjnych szwedzkich kopalń, ale pompa bagrowa Sala szybko zyskała bardzo dobre opinie w krajach ościennych. Nieustanne udoskonalenia projektu i rozwój różnych wariantów pozwoliło jeszcze lepiej dopasować urządzenia do wymagań klientów.

Oprócz pomp poziomych w 1933 roku rozpoczęto produkcję pomp pionowych Vasa. W międzyczasie do oferty wprowadzono pompy z wykładzinami gumowymi, które pozwoliły na zwiększenie żywotności elementów eksploatacyjnych, a pompa wirowa Sala była często wykorzystywana również jako pompa do piasku lub innych materiałów. W 1992 roku firma przyjęła nazwę Svedala będąc już jedną z czołowych firm na świecie produkujących pompy do szlamu.

W 2001 roku koncerny Svedala i Metso połączyły się, a nowa organizacja spowodowała wprowadzenie wielu innowacji w procesie powstawania pomp, między innymi znacznie obniżając koszty produkcji.Sala VS pump 3d model
Sala VS Series

Sala VS Series

Obecnie pompa bagrowa Metso Outotec jest standardem na zakładach przetwórczych większości kopalń w Polsce. Nasza pompa bagrowa jest też bardzo często wykorzystywana przez największe piaskownie i żwirownie w kraju oraz w wielu innych gałęziach przemysłu.

Pompa pionowa VS (wywodząca się z linii pomp Vasa) – jest obecnie numerem jeden na świecie oferując wspaniałą sprawność hydrauliczną, niezwykłą odporność na pracę ze ściernymi mediami oraz łatwość serwisowania.

Najlepsze rozwiązanie do efektywnego zarządzania przelewami
Dowiedz się dlaczego pompy do rząpi Vasa VS cechuje legendarna trwałość, znakomita sprawność i łatwość zabudowy. Pobierz darmowy ebook i dowiedz się dlaczego pompy pionowe Sala VS są najlepszym rozwiązaniem do efektywnego zarządzania przelewami.
Wszystko czego potrzebujesz do pompowania szlamów i hydrotransportu
Dowiedz się więcej o naszym zakresie pompowym, pobierz modele 3D oraz zdobądź więcej informacji z naszej anglojęzycznej strony.
Zapytanie ofertowe
Your information is safe. Check our privacy notice for more details.
Thank you!
We will shortly contact you. You can send a new inquiry again after 15 minutes.