Kontakter

Banner Norway contact page.jpg

Metso Outotec er markedsledende innen knusing og sikting. Vi har et bredt sortiment av knusere, sikt, matere, slagknusere, samt slite- og reservedeler. Metso leverer de velkjente Lokotrack som er mobilmaskiner samt også nøkkelferdige stasjonære prosessanlegg for pukkverk. Når det gjelder service og vedlikehold har vi dedikerte team til dette. Vi har også et omfattende tilbud til gruveindustrien med blant annet møller, oppredningsutsyr, pressfilter, pumper og trucklining. Med våre kvalitetsprodukter kan du optimere din produksjon og dermed gjøre virksomheten mer lønnsom. Ta kontakt med oss for en hyggelig prat.

Vårt hovedkontor er i Stokke i Vestfold, og i tillegg har vi et avdelingskontor på Vigra ved Ålesund.


Felles sentralbord
Åpent 07:30-15:30
telefon 33 36 10 00
minerals.no@metso.com

Delebestilling
indoor.no@metso.com

Frakt og leveranser
orderoffice.no@metso.com

 

DINE KONTAKTER HOS METSO OUTOTEC

Roar new photo.jpg
Roar Vasbø
VP, Sales & Services, Nordics
Stokke
Telefon 924 26 387
roar.vasboe@mogroup.com

MASKINSALG

 
2.Arild Valderhaug Norway.jpg Arild Valderhaug
Area Sales Manager Midt-Norge
Telefon 915 71 920
arild.valderhaug@mogroup.com
imagetools0.jpg Oddvin Rørvik
Technical Manager Sales, Ålesund
Telefon 915 71 890
oddvin.roervik@mogroup.com
4.LJ Kjaerås 4 okt.jpg Lars Jørgen Kjærås
Director Aggregates Norway, Stokke
Telefon 975 65 620
lars.kjeraas@mogroup.com
5.Raymond-Hugo Andreassen.jpg Raymond-Hugo Andreassen
Project Manager, Stokke
Telefon 934 45 407
raymond-hugo.andreassen@mogroup.com
6.Gunnar.jpg Gunnar Kittelsen Røberg
Sales Manager Mining, Stokke
Telefon 908 54 245
gunnar.kittelsen.roberg@mogroup.com
10. Tommy.jpg Tommy Elverhøy
Area Sales Manager, Østlandet
Telefon 915 90 569
tommy.elverhoey@mogroup.com
Ingar Thu oct 2020111x158 px.jpg Ingar Thu
Area Sales Manager, Sør Vestlandet
Telefon: 906 99 191
ingar.thu@mogroup.com

DELESALG

 
7. Svenn Helge Andersen Norway contactlist.jpg Svenn Helge Andersen
Sales Manager, Services, Stokke
Telefon 415 17 510
svenn.andersen@mogroup.com
8.Johnny Berg Norway conctactlist.jpg Johnny Berg
Sales, Services, Stokke
Telefon 907 51 710
johnny.berg@mogroup.com
11.Kirsten Frostmo.jpg Kirsten Frostmo
Sales, Stokke
Telefon 473 75 850
kirsten.t.frostmo@mogroup.com

SERVICE

 
12. Kristian Rygh Theigler.jpg Kristian Rygh Theigler
Service Manager, Stokke
Telefon 477 57 961
kristian.rygh.theigler@mogroup.com

 

Metso Norway AS
Borgeskogen 15, 3160 Stokke     
Gjøsundneset 39, 6040 Vigra