Kontakter inom ballastproduktion

 


Juha KairalaJuha Kairala

Director Sales and Service, Sweden
juha.kairala@mogroup.com
070-524 58 59
Kontor: Trelleborg

 

 

Fredrik WennbergFredrik Wennberg

Director Sales and Services,  Aggregates, Sweden
fredrik.wennberg@mogroup.com
070-657 00 08
Kontor: Sollentuna

 

 

Peter LomniciPeter Lomnici

Key Account Manager
peter.lomnici@mogroup.com
073-982 19 00
Kontor Sollentuna

 

               

Försäljning


 

Micael LarssonMicael Larsson

Säljare
micael.larsson@mogroup.com
070-589 56 68
Kontor: Sollentuna

 

 

Christer KohleChrister Kohle

Säljare
christer.kohle@mogroup.com
070-108 69 58
Kontor: Glumslöv

 

 

Jonas AnderssonJonas Andersson

Säljare
jonas.andersson@mogroup.com
073-148 90 60
Kontor: Mölndal

 

 

Service


Roger Abrahamsson

Roger Abrahamsson

Servicechef
roger.abrahamsson@mogroup.com
070-108 69 65
Kontor: Sollentuna

 

 

Benny Axelsson Benny Axelsson

Servicetekniker
benny.axelsson@mogroup.com
070-557 00 66
Kontor: Sollentuna

 


Stefan Olausson
Stefan Olausson

Servicetekniker
stefan.olausson@mogroup.com
070-560 24 80
Kontor: Luleå

 

 

Kjell HanssonKjell Hansson

Servicetekniker
kjell.hansson@mogroup.com
070-524 94 03
Kontor: Trelleborg

 

 

Slit- och reservdelar



Mikael SilverhjärtaMikael Silverhjärta

Innesäljare
mikael.silverhjarta@mogroup.com
Direktlinje: 08-474 21 51
Kontor: Sollentuna