Kontakter för ventiler till processindustrin

 

Order och förfrågningar: order.flowcontrolscan@metso.com
Tel. vxl. 010-206 64 00


Joakim GrenhedJoakim Grenehed

Head of Flow Control, Sweden, Norway and Iceland
joakim.grenehed@metso.com
073-148 91 07
Kontor: Örebro

 

         
Försäljning

Fredrik AnderssonFredrik Andersson

Area Sales Manager
fredrik.andersson@metso.com
070-374 61 98
Kontor: Karlstad

 

 

mikael.solnevikMikael Solnevik

Area Sales Manager
mikael.solnevik@metso.com
070-665 53 01
Kontor: Sundsvall

 

 

Miroslav CirinMiroslav Cirin

Area Sales Manager
miroslav.cirin@metso.com
070-625 84 00
Kontor: Linköping

 

 

Göran Guldstrand SigemoGöran Guldstrand Sigemo

Area Sales Manager
goran.guldstrandsigemo@metso.com
073-148 90 63
Kontor: Mölndal

 

 

Peter BörjessonPeter Börjesson

Technical Sales
peter.borjesson@metso.com
010-206 65 98
Kontor: Mölndal

 

 

Linus GustafssonLinus Gustafsson

Technical Sales
linus.gustafsson@metso.com
010-206 66 10
Kontor: Mölndal

 

 

Malin ÖhrbergMalin Öhrberg

Technical Sales
malin.ohrberg@metso.com
060-140 152
Kontor: Sundsvall

 

 

Johan BylundJohan Bylund

Technical Sales
johan.bylund@metso.com
060-140 147
Kontor: Sundsvall

 

 

Maja HolmgrenMaja Holmgren

Ekonomi och administration
maja.holmgren@metso.com
010-206 66 02
Kontor: Mölndal

 

 

Service

torbjorn mattssonTorbjörn Mattsson

Servicechef
torbjorn.mattsson@metso.com
073-324 67 28
Kontor: Mölndal

 

 

Anton Andersson

Anton Andersson

Servicetekniker
anton.andersson@metso.com
010-206 65 64
Kontor: Mölndal

 


Kontor och servicecenter:
Metso Sweden AB
Neongatan 4 B
431 53 Mölndal