Kontakter inom ventiler för processindustrin

 

Order och förfrågningar: order.flowcontrolscan@metso.com
Tel. vxl. 010-206 64 00


Joakim GrenhedJoakim Grenehed

Head of Flow Control, Sweden, Norway and Iceland
joakim.grenehed@metso.com
073-148 91 07

 

         
Försäljning

Fredrik AnderssonFredrik Andersson

Säljare papper & massa, energi
fredrik.andersson@metso.com
070-374 61 98

 

 

mikael.solnevikMikael Solnevik

Säljare Norrland
mikael.solnevik@metso.com
070-665 53 01

 

 

Miroslav CirinMiroslav Cirin

Säljare papper & massa, energi
miroslav.cirin@metso.com
070-625 84 00

 

 

Göran Guldstrand SigemoGöran Guldstrand Sigemo

Säljare petrokemi
goran.guldstrandsigemo@metso.com
073-148 90 63

 

 

Innesälj - ekonomi - administration

Peter BörjessonPeter Börjesson

Innesäljare petrokemi, service
peter.borjesson@metso.com
010-206 65 98

 

 

Linus GustafssonLinus Gustafsson

Innesäljare
linus.gustafsson@metso.com
010-206 66 10

 

 

Malin ÖhrbergMalin Öhrberg

Innesäljare papper & massa
malin.ohrberg@metso.com
060-140 152

 

 

Johan BylundJohan Bylund

Innesäljare papper & massa, energi
johan.bylund@metso.com
060-140 147

 

 

Maja HolmgrenMaja Holmgren

Ekonomi och administration
maja.holmgren@metso.com
010-206 66 02




Service

torbjorn mattssonTorbjörn Mattsson

Servicechef
torbjorn.mattsson@metso.com
073-324 67 28

 

 

Anton Andersson

Anton Andersson

Servicetekniker
anton.andersson@metso.com
010-206 65 64

 

 


Kontor och servicecenter:
Metso Sweden AB
Neongatan 4 B
431 53 Mölndal