Metso i Norge

Metso er markedsledende innen knusing og sikting. Vi har et bredt sortiment av knusere, sikt, matere, slagknusere, samt slite- og reservedeler. Metso leverer de velkjente Lokotrack som er mobilmaskiner samt også nøkkelferdige stasjonære prosessanlegg for pukkverk. Når det gjelder service og vedlikehold har vi dedikerte team til dette. Vi har også et omfattende tilbud til gruveindustrien med blant annet møller, oppredningsutsyr, pressfilter, pumper og trucklining. Med våre kvalitetsprodukter kan du optimere din produksjon og dermed gjøre virksomheten mer lønnsom. Ta kontakt med oss for en hyggelig prat.

Vårt hovedkontor er i Stokke i Vestfold, og i tillegg har vi et avdelingskontor på Vigra ved Ålesund.


Felles sentralbord
Åpent 07:30-15:00
telefon 33 36 10 00
minerals.no@metso.com

Servicetelefon
477 57 961

Delebestilling
Telefon 900 27 344
indoor.no@metso.com

Frakt og leveranser
Telefon 913 74 587
orderoffice.no@metso.com

 

DINE KONTAKTER HOS METSO

Roar Vasbø
Director Sales & Service Norway, Stokke
Telefon 924 26 387
roar.vasboe@metso.com

MASKINSALG


Arild Valderhaug
Sales, Ålesund
Telefon 915 71 920
arild.valderhaug@metso.com


Oddvin Rørvik
Technical Manager Sales, Ålesund
Telefon 915 71 890
oddvin.roervik@metso.com


Lars Jørgen Kjærås
Sales Manager Aggregates Norway, Stokke
Telefon 975 65 620
lars.kjeraas@metso.com


Raymond-Hugo Andreassen
Project Manager, Stokke
Telefon 934 45 407
raymond-hugo.andreassen@metso.com


Gunnar Kittelsen Røberg
Sales Manager MPS, Stokke
Telefon 908 54 245
gunnar.kittelsen.roberg@metso.com

DELESALG


Svenn Helge Andersen
Sales Manager, Services, Stokke
Telefon 415 17 510
svenn.andersen@metso.com


Johnny Berg
Sales, Services, Stokke
Telefon 907 51 710
johnny.berg@metso.com


Thomas Kræmer
Sales, Stokke
Telefon 948 40 128
thomas.kraemer@metso.com


Tommy Elverhøy
Area Sales Manager, Stokke
Telefon 915 90 569
tommy.elverhoey@metso.com


Kirsten Frostmo
Sales, Stokke
Telefon 473 75 850
kirsten.t.frostmo@metso.com

SERVICE


Kristian Rygh Theigler
Service Manager, Stokke
Telefon 477 57 961
kristian.rygh.theigler@metso.com

 

Metso Norway AS
Borgeskogen 15, 3160 Stokke     
Gjøsundneset 39, 6040 Vigra